pcpr pcpr pcpr pcpr

Aktualności

Informujemy, że w dniu 28 grudnia 2017 r. dyżur radcy prawnego został odwołany.
W dniu 18.12.2017 r. w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się spotkanie świąteczne rodzin zastępczych oraz podopiecznych rodzin zastępczych z terenu naszego powiatu.
W spotkaniu więło udział 39 osób. Rodziny zastępcze wraz z wychowankami miały okazję spędzić czas w swoim gronie w miłej świątecznej atmosferze.  Spotkanie wigilijne to jedna z form propagowania idei rodzicielstwa zastępczego oraz integrowania się rodzin zastępczych. Nasi goście wraz z pracownikami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim składali sobie życzenia, wspólnie kolędowali przy akompaniamencie gitary oraz kosztowali tradycyjnych potraw wigilijnych.
W imieniu Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie dziękujemy rodzinom zastępczym oraz podopiecznym, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku 2018.