pcpr pcpr pcpr pcpr

Aktualności

               W ramach obchodów Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowało w dniu 16 czerwca 2018 r. wycieczkę dla rodzin zastępczych funkcjonujących na terenie Powiatu Piotrkowskiego do Farmy Iluzji w Trojanowie. Rodziny i dzieci wyjechały spod siedziby Centrum pod opieką pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie a wszystkiego osobiście dopilnował i życzył udanego wyjazdu Pan Paweł Giler Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim.
Po przekroczeniu bramy Farmy Iluzji w Trojanowie wszyscy uczestnicy na kilka godzin przenieśli się do krainy czarów i magii. Największe wrażenie na uczestnikach wywarła Latająca Chata Tajemnic,a także zakręcony domek czyli świat do góry nogami,  lustrzany labirynt wraz z jego kolumnadami,wizyta w tajemniczym Ames Roomie, lewitujące piłeczki, przeprawa tratwami przez Zaklęty Staw. Dla ciekawych wiedzy odbył się pokaz mumifikacji - schow w ramach którego animator przeprany za egipskiego kapłana przedstawił jak wygladał proces mumifikacji a także interaktywny panel edukacyjny przedstawiający najważniejsze wydarzenia i ciekawostki historyczne z okresu Starożytnego Egiptu. W przerwie między atrakcjami wszyscy uczestnicy wycieczki posilili się smacznym obiadem a wieczorkiem Farmę Iluzji żegnaliśmy przy ognisku  z pieczeniem kiełbasek. Był to dzień pełen magii, uśmiechu i radości.
Informujemy, że dyżur Radcy Prawnego z dnia 07.06.2018 r. został przeniesiony na dzień 06.06.2018 r. i z dnia 14.06.2018 r. na dzień 13.06.2018 r.